Lugemisaeg 2 minutit

Hinnakiri

Sätestab Soldera Tasu arvutamise loogika Päritolutunnistuste müügitehingutel.

Liige määrab Soldera Platvormil registreeritud Liikme kontol ühe juhtliikme, kellel on täisõigused kasutada Liikme nimel kõiki Soldera Platvormi funktsionaalsuseid. Lepingu sõlmimise hetkest on juhtliikmeks Lepingu Eritingimustes fikseeritud Liikme esindaja. Juhtliige võib selle rolli edasi anda teisele füüsilisele isikule, tehes vastava muudatuse Soldera Platvormil. 

Juhtliige võib olla mitmel Liikmel ühine. Sama juhtliikmega seotud Liikmete tootmisseadmete võimsused liidetakse kokku, et saada koguvõimsus (vt allpool). Sellest omakorda tuletatakse Tasu määr ühe ja sama juhtliikmega seotud Liikmetele järgmise tabeli alusel:

Hinnakiri

Koguvõimsus
Kuni 75 kW
Alates 75 - 175 kW
Alates 175 - 275 kW
Alates 275 kW
Tasu
30%*
20%
15%
10%

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

* Väiketootjatele (< 75 kW) on vaikimisi tasu 30% müüdud tunnistuste tulust. Pakume erisoovi korral võimalust liituda fikseeritud aasta tasuga 1€/kW. See tähendab, et kui Sul on 15kW päikesepark, siis on meie tasu 15€ + KM aastas. Kõik tulu, mis päritolutunnistuste müügist ületab seda summat, läheb Sulle. Kui see variant pakub huvi, soovitame võtta meiega ühendust. Vaikimisi tasu on umbkaudselt samas suurusjärgus kui 1€/kW, kuid see tagab tulu saamise päritolutunnistustest olenemata aasta turutingimustest.

Lisatulu juba ootab

Päritolutunnistusi saab kaubelda ainult esimesed 12 kuud pärast tootmishetke, seega ei ole mõistlik kaua oodata.